RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Pejzaż z plażą

Technika:olej, tektura
Wymiary:25,5 x 35,5 cm
32 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: „B. RYCHTER-JANOWSKA.”