RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Ogród Luksemburski (lata 20.)

Technika:olej, tektura
Wymiary:45,5 x 58,7 cm
59 x 73,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"