RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Przed dworkiem (1920)

Technika:olej, tektura
Wymiary:23,7 x 34 cm
31,5 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA.1920"