RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dworek w jesiennym pejzażu (1946) |
Technika: | pastel, ołówek, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 13 x 20,7 cm (w świetle passe-partout) 26,5 x 33 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany śr.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. 8. V 1946"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |