RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Dworek w jesiennym pejzażu (1946)

Technika:pastel, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:13 x 20,7 cm (w świetle passe-partout)
26,5 x 33 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. 8. V 1946"