WODNICKA-ZĄBKOWSKA Cecylia

WODNICKA-ZĄBKOWSKA Cecylia BIOGRAFIA

Wzgórze (1967)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: "C. Wodnicka"
Opisany na odwrocie: "CECYLIA | WODNICKA | ZĄBKOWSKA | WZGÓRZE 1967 | 60 x 50 OLEJ | Kraków 30102"
Opisany na blejtramie.