RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Po burzy (1982)

Technika:olej, płótno
Wymiary:64,5 x 80,5 cm
82,6 x 97,8 cm (wymiary z oprawą)