RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Katedra Wawelska

Technika:autolitografia, papier
Wymiary:33,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
54 x 46 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem p.d.: "Rzepiński"