RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Pejzaż z zabudową

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
72,5 x 85,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Rzepiński"