RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Kwitnący sad

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 65 cm
60 x 79 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Rzepiński"