WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)

WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA

Sanna

Technika:olej, tektura
Wymiary:35,5 x 50,5 cm
52 x 68 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Cz. Wasilewski"

PROWENIENCJA:
- zakup w Domu Aukcyjnym Agra-Art.