LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA

Kobieta i dziewczyna (1956)

Technika:technika mieszana, karton
Wymiary:49,5 x 34,9 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "DANUTA LESZCZYŃSKA-KLUZA 1956"
Opisany ołówkiem i tuszem na odwrocie: "Kobieta i dziewczyna | Kraków - Krowoderska 5 | D. Leszczyńska-Kluza 1956", "23.V.56"
Na odwrocie szkice postaci kobiet.