LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA

Kobieta ze złotymi włosami (1955)

Technika:gwasz, technika mieszana, papier
Wymiary:45,5 x 32,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA 1955"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kobieta ze złotymi włosami | Danuta Leszczyńska-Kluza 1955"