MESJASZ Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż wiejski z furmanką (1989) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 50 x 70 cm 66 x 85,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "EMesjasz | 1989" |
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - katalog
- [2024-05-27] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 25 VI 2024
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |