NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Kosmiczny sopelek (2006)

Technika:olej, akryl, płyta
Wymiary:45,5 x 30 cm
47,5 x 32 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Edward 2006"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | KOSMICZNY SOPELEK 2006 | (47,5 x 32) CM. | OLEJ + ACRYLIC + PILŚŃ"