NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kosmiczny sopelek (2006) |
Technika: | olej, akryl, płyta |
Wymiary: | 45,5 x 30 cm 47,5 x 32 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Edward 2006" Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | KOSMICZNY SOPELEK 2006 | (47,5 x 32) CM. | OLEJ + ACRYLIC + PILŚŃ" PRACA NIEDOSTĘPNA |