NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Autoportret - muchomor (1997)

Technika:olej, płyta
Wymiary:50 x 40 cm (z oprawą autorską)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Edward.97"
Na odwrocie odręczna metka autorska z opisem obrazu.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]