NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dwie biedronki (1995) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 34,5 x 37,2 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.śr.: "Edward 95" Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | DWIE BIEDRONKI 1995 | (37,2 x 34,5) CM. | OLEJ + PILŚŃ" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-07-01] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - sierpień 2024
- [2024-06-30] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 9-11 VIII 2024
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |