WIECZOREK Edward

WIECZOREK Edward BIOGRAFIA

Jesień

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 58 cm
56 x 68,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "E. Wieczorek"