VOLKOV Efim

VOLKOV Efim BIOGRAFIA

Spacer polną drogą

Technika:olej, deska fazowana
Wymiary:22 x 15,5 cm
Uwagi:Sygnowany l.d.: "E Волков"
Na odwrocie stempel Lefranc & Bourgeois.