ERB Erno

ERB Erno BIOGRAFIA

Przekupki na targu

Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
31,5 x 41 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "E Erb"