PENDL Erwin

PENDL Erwin BIOGRAFIA

Amerling-Haus przy Mollardgasse w Wiedniu (1916)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:21,5 x 31 cm
25,5 x 36 cm (wymiary arkusza)
39,6 x 48 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Erwin Pendl."
Opisany i datowany l.d.
Na odwrocie naklejka z odręcznym opisem: "1064 | Bild"