GEPPERT Eugeniusz

GEPPERT Eugeniusz BIOGRAFIA

Martwa natura z kapeluszem (1951?)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 80 cm
114,4 x 94,8 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: “Eugeniusz Geppert | 1951(?)”