WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Na pustyni

Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,2 cm (wymiary w świetle oprawy)
91 x 72 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "F.K.Wygrzywalski"