RYBAKOWSKI Feliks Marjan

RYBAKOWSKI Feliks Marjan BIOGRAFIA

Zabytki Krakowa: Wawel, Sukiennice, Kaplica Ogrojcowa przy kościele św. Barbary

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:17,5 x 35,2 cm
24 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem śr.d.: "Marjan Rybakowski"