RYBAKOWSKI Feliks Marjan

Feliks Marjan Rybakowski - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Feliksa Marjana Rybakowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

RYBAKOWSKI Feliks Marjan
RYBAKOWSKI Feliks MarjanRYBAKOWSKI Feliks MarjanRYBAKOWSKI Feliks Marjan
Tytuł:Zabytki Krakowa: Wawel, Sukiennice, Kaplica Ogrojcowa przy kościele św. Barbary
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:17,5 x 35,2 cm
24 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem śr.d.: "Marjan Rybakowski"

FELIKS MARJAN RYBAKOWSKI

Feliks Marjan Rybakowski był krakowskim artystą, który tworzył w I połowie XX wieku.

Malarstwo Feliksa Marjana Rybakowskiego

Feliks Marjan Rybakowski w swoich pracach poruszał głównie tematykę architektoniczną, przedstawiając wizerunki krakowskich zabytków. Głównie tworzył w technice akwareli, w której osiągnął niezwykłą biegłość. W pracach artysty można dostrzec najdrobniejsze szczegóły dekoracji architektonicznej. Na charakter obrazów tego twórcy wpływa również melancholijny nastrój, osiągnięty dzięki dzięki ciepłej i lekko rozbielonej gamie barwnej.

Przyjmujemy obrazy Feliksa Marjana Rybakowskiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Feliksa Marjana Rybakowskiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Feliksa Marjana Rybakowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Feliksa Marjana Rybakowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY FELIKSA MARJANA RYBAKOWSKIEGO