PIEKARSKI Florian

PIEKARSKI Florian BIOGRAFIA

Pejzaż z rozlewiskiem

Technika:olej, sklejka
Wymiary:64 x 76 cm
84,5 x 96,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "F. PIEKARSKI [nieczytelne]"