FOGTT Andrzej

FOGTT Andrzej BIOGRAFIA

Auguste Rodin (2020)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
Uwagi:Sygnowany p.d. "Fogtt 20"
Opisany na odwrocie: "Fogtt | Auguste | Rodin | akryl"