CZEKAJ Franciszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Brama Floriańska w Krakowie (1973) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 51,5 x 41 cm 63 x 53 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Czekaj F 73" Na odwrocie metka Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z błędnym opisem techniki i wymiarów podłoża. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |