STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zuzanna i starcy (2003) |
Technika: | pastel, papier |
Wymiary: | 30 x 42 cm 28,5 x 41 cm (w świetle passe-partout) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.g.: "FrStarowieyski | 1703" Opisany l.g.: "martwa i żywa ZUZANNA oraz | skazani na śmierć starcy" Opisany p.g.: "Ł" PRACA NIEDOSTĘPNA |