STAROWIEYSKI Franciszek

STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA

Kolczasty orgazm (1994)

Technika:pastel, papier
Wymiary:50 x 32,5 cm
70,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.g.: "16 FrS 94"
Opisany l.g.: "kolczasty orgazm"