PAUTSCH Fryderyk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Jeździec na koniu (1933) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 36 x 26 cm (wymiary w świetle oprawy) 46 x 36 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany l.d.: „FPautsch 33” PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |