PAUTSCH Fryderyk

PAUTSCH Fryderyk BIOGRAFIA

Jeździec na koniu (1933)

Technika:olej, tektura
Wymiary:36 x 26 cm (wymiary w świetle oprawy)
46 x 36 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.d.: „FPautsch 33”