HUMEK Gabriel

HUMEK Gabriel BIOGRAFIA

Weduta metafizyczna

Technika:olej, płyta
Wymiary:70 x 50,2 cm
78 x 58,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "G. Humek."