BEDNARSKI Grzegorz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Z czaszką i butelką II (2002) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 30 x 30 cm 35 x 35 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "Z czaszką i butelką II | ol | 2002 | 30 x 30 | BEDNARSKI"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |