RADZIEWICZ Grzegorz

RADZIEWICZ Grzegorz BIOGRAFIA

Koronowirus (2020)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Radziewicz 2020"
Opisany na odwrocie: "KORONOWIRUS | Grzegorz Radziewicz | 2020"