RADZIEWICZ Grzegorz

Grzegorz Radziewicz - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Grzegorza Radziewicza. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

RADZIEWICZ Grzegorz
RADZIEWICZ GrzegorzRADZIEWICZ GrzegorzRADZIEWICZ Grzegorz
Tytuł:Strażnik (2021)
Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 50 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Radziewicz 2021"
Opisany na odwrocie: "STRAŻNIK | Grzegorz Radziewicz | 2021"

RADZIEWICZ Grzegorz
Tytuł:Koronowirus (2020)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Radziewicz 2020"
Opisany na odwrocie: "KORONOWIRUS | Grzegorz Radziewicz | 2020"

GRZEGORZ RADZIEWICZ

Grzegorz Radziewicz urodził się w 1976 roku w Białymstoku. Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu, następnie studiował w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w pracowniach Pawła Jarodzkiego, Heleny Pawlikowskiej oraz Eugeniusza Geta-Stankiewicza. Dyplom uzyskał w 2002 roku.

Malarstwo Grzegorza Radziewicza

Obecnie Grzegorz Radziewicz zajmuje się głównie tradycyjnym malarstwem sztalugowym, ale także cyfrowym oraz grafiką i fotografiką.
Artysta tworzy surrealistyczne kompozycje zwykle utrzymane w wąskiej gamie barwnej. W pracach Grzegorza Radziewicza zauważalne jest jego zainteresowanie techniką oraz inżynierią (sam siebie nazywa konstruktorem), ale także kobietą i zwierzętami, w szczególności fauną wodną.
Jako główną inspirację malarza wymienić należy steampunk.

Wybrane wystawy Grzegorza Radziewicza:

2016 - 1st TKO International Miniprint Exhibition (Tokyo-Kyoto-Osaka), Japonia;
2016 - 8Th Internacional Printmaking Biennial Douro, Portugalia;
2016 - Art Fresh Festival 7, Warszawa;
2014 - "Obrazy i ekfrazy", Uniwersytet w Białymstoku;
2010 - wystawa indywidualna "Machiny", Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok.

Przyjmujemy obrazy Grzegorza Radziewicza na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Grzegorza Radziewicza.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Grzegorza Radziewicza, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Grzegorza Radziewicza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY GRZEGORZA RADZIEWICZA