RADZIEWICZ Grzegorz

RADZIEWICZ Grzegorz BIOGRAFIA

Strażnik (2021)

Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 50 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Radziewicz 2021"
Opisany na odwrocie: "STRAŻNIK | Grzegorz Radziewicz | 2021"