BIALIK H.
H. Bialik - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna. Wyniki aukcyjne.
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Hucułka (1923) |
Technika: | pastel, papier |
Wymiary: | 62 x 48 cm (w świetle oprawy) 72,5 x 58,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "H. Bialik | 23." |
Sprzedane: | XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2023) |
Cena wywoławcza: | 1200 zł |
Cena uzyskana: | 1400 zł |
H. BIALIK
H. Bialik był artystą (lub artystką) czynnym zawodowo w pierwszej połowie XX wieku. Nic nie wiadomo o jego/jej tożsamości ani edukacji malarskiej. Prace sygnowane "H. Bialik" to najczęściej portrety huculskie zdradzające wpływy sztuki Teodora Axentowicza.
Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki - H. Bialik.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów H. Bialik w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].