PETERMANN Hedwig

PETERMANN Hedwig BIOGRAFIA

Martwa natura z miechunką

Technika:olej, płótno
Wymiary:79 x 69,5 cm
91,5 x 81,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "HPetermann"
Widoczne pożółknięcie werniksu.
Widoczny niewielki ubytek warstwy malarskiej w partii kwiatu w prawej górnej części kompozycji.
Widoczne ubytki malatury na krawędziach obrazu.