WILCZYŃSKA-ŻELAZKOWA Helena

WILCZYŃSKA-ŻELAZKOWA Helena BIOGRAFIA

Martwa natura z filiżanką

Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 50 cm
42,9 x 55,8 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "H. Wilczyńska Ż. | H. Wilczyńska Żelazkowa"