DIETRICH Henryk

DIETRICH Henryk BIOGRAFIA

Nad rzeką

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69 cm
57 x 75,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Henryk Dietrich 1921 18/VI"