SZCZYGLIŃSKI Henryk

SZCZYGLIŃSKI Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż z zabudową

Technika:olej, tektura
Wymiary:31 x 39 cm
42 x 52 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "H. Szczygliński"