UZIEMBŁO Henryk

UZIEMBŁO Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w Batowicach (1912)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100,8 x 131 cm
119,5 x 149 cm (wymiary z oprawą)