WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż z białym domem

Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:24 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
30,5 x 33,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "HEN WÓJCIK"