WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z białym domem |
Technika: | olej, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 24 x 26,5 cm (w świetle oprawy) 30,5 x 33,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "HEN WÓJCIK"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-07-01] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - sierpień 2024
- [2024-06-30] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 9-11 VIII 2024
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |