WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż z domami o czerwonych dachach

Technika:olej, płyta
Wymiary:51 x 39,5 cm
63 x 51 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "HEN. WÓJCIK"