WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

W parku

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 60 cm
71,5 x 72 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "HEN. WÓJCIK"