KAMIŃSKI Ignacy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Boruta |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 25 x 6,5 x 6 cm |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "IGNACY KAMIŃSKI | W. OPACZEW | (nieczytelnie) | (pieczątka) "609""
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |