DEMKO Iwona BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Skarb (2018) |
Technika: | technika własna (akryl, cekiny, sztuczna perła, lama, wypełnienie poliestrowe), płótno |
Wymiary: | 48 x 20 x 4 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "SKARB | Iwona Demko 2018"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |