Nowak J.

Nowak J. BIOGRAFIA

Zakole Wisły z widokiem na Wawel (1933)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:33 x 48 cm (w świetle oprawy)
44 x 58,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "J. Nowak 33"