Nowak J. BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zakole Wisły z widokiem na Wawel (1933) |
Technika: | akwarela, gwasz, papier |
Wymiary: | 33 x 48 cm (w świetle oprawy) 44 x 58,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "J. Nowak 33"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |