Nowak J.

J. Nowak - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna J. Nowaka. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

Nowak J.
Nowak J.Nowak J.Nowak J.
Tytuł:Zakole Wisły z widokiem na Wawel (1933)
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:33 x 48 cm (w świetle oprawy)
44 x 58,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "J. Nowak 33"

J. NOWAK

J. Nowak był artystą malarzem czynnym w XX wieku. Tworzył prace przeważnie w technice akwareli i gwaszu. Obrazy artysty przedstawiają weduty, zazwyczaj związane z Krakowem. J. Nowak w swoich pracach ukazywał głównie widoki Starego Miasta, m.in. Wawel czy kościół św. Barbary.

NIEDOSTĘPNE OBRAZY J. NOWAKA