PRZYBYLSKA J.Z.
Tytuł: | Martwa natura z kwiatami i otwartą książką (1966) |
Technika: | akwarela, karton |
Wymiary: | 70,5 x 46 cm (w świetle oprawy) 89,5 x 64 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "J.Z. Przybylska | 1966"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
PRACA NIEDOSTĘPNA |