PRZYBYLSKA J.Z.

PRZYBYLSKA J.Z.
PRZYBYLSKA J.Z.PRZYBYLSKA J.Z.PRZYBYLSKA J.Z.
Tytuł:Martwa natura z kwiatami i otwartą książką (1966)
Technika:akwarela, karton
Wymiary:70,5 x 46 cm (w świetle oprawy)
89,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "J.Z. Przybylska | 1966"

Obraz dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl

J.Z. PRZYBYLSKA

J.Z. Przybylska była malarką czynną artystycznie w XX wieku. Niewiele wiadomo o jej historii i wykształceniu.
W swoich obrazach wykorzystywała m.in. technikę akwareli, malowała dekoracyjne kompozycje, zwykle martwe natury z kwiatami.